Šampon a kondicionér - pro delší srst, proti zacuchání

Šampon s kondicionérem vhodný zejména pro pejsky s delší srstí. Ideální volba pro pejsky, kteří trpí podrážděnou nebo suchou pokožkou nebo kterým se snadno zacuchávají či plstnatí chlupy.    více

Cena vč. DPH: 399 Kč
Výrobce: Greenfields Greenfields
Popis

Šampon a kondicionér - pro delší srst, proti zacuchání

Šampon s kondicionérem vhodný zejména pro pejsky s delší srstí. Ideální volba pro pejsky, kteří trpí podrážděnou nebo suchou pokožkou nebo kterým se snadno zacuchávají či plstnatí chlupy.

Šampón s kondicionérem zklidní a zvlhčí pokožku, usnadňuje rozčesávání srsti, předchází zacuchání a plstnatění srsti. Jak víte, pH psů je výrazně jiné od pH lidí, proto není vhodné, abychom používali stejnou kosmetiku. Samozřejmostí je tedy, že pH Greenfields šampónů je adekvátně uzpůsobeno pH pokožce psů. Při pravidelném používání bude zdravá nejen srst, ale i kůže pejska. 

Proč šampony Greenfields milujeme?

  • protože je vhodný pro pravidelné použivání,
  • protože jsou bez parabenů,
  • protože jsou bez parfemace, která může vyvolávat alergické reakce,
  • protože obsahují přírodní látky a výtažky z rostlin,
  • protože obsahuje provitamin B5,
  • protože jeho pH odpovídá přirozenému pH pokožky psů. Jinými slovy - je vyrobeno tak, aby vyhovovalo právě pejskům. 

Firma Greenfields se snaží používat co nejvíc přírodních látek a výtažků z rostlin a snaží se také o to, aby výrobky byly bez škodlivých parabenů.

Použití

Šampon a kondicionér je vhodný pro všechna plemena, zejména pak pro pejsky s dlouhou srstí. Malé množství šamponu naneste na navlhčenou pokožku pejska. Jemně masírujte od krku směrem dolů a dozadu, dokud šampon nezačne pěnit. Dobře opláchněte čistou vodou. Vysušte ručníkem nebo fénem srst pejska a pak vykartáčujte ještě vlhkou srst vhodným hřebenem. Dosušte a znovu vykartáčujte.

Velikost balení: 250 ml