Pelíšek pro kočku My Favourite Cat - PUCA

Pelíšek pro kočku PUCA od holandských návrhářů ve tvaru koše, který si vaše kočička ihned zamiluje! Nadčasový design a kvalitní zpracování pelíšku pro kočky nadchne každou kočku i její majitele. Nastavitelná výška pelíšku podle aktuální nálady kočky. Kvalitní zpracování a odolné materiály zaručí vaší kočce skutečný komfort. Moderní designové provedení v trendy šedé barvě kombinované s hnědou kůží zase vkusně oživí váš interiér.    více

Cena vč. DPH: 1 890 Kč
Skladem
Výrobce: Designed by Lotte Designed by Lotte
Popis

Pelíšek pro kočku My Favourite Cat - PUCA

Pelíšek PUCA pro kočku od holanských návrhářů ve tvaru koše, který si Vaše kočička ihned zamiluje! Nadčasový design a kvalitní zpracování pelíšku nadchne každou kočku i její majitele. Okraj a výšku pelíšku pro kočky lze libovolně nastavovat podle aktuální nálady kočky. Jednoduše lem pelíšku vyrolujete nahoru, pokud chce být kočka v ústraní a nebo naopak srolujete dolu, pokud chce kočka dobře vidět, co se děje kolem. 

Kvalitní zpracování a odolné materiály zaručí vaší kočce skutečný komfort a nadčasové designové provedení v trendy šedé barvě kombinované s hnědou kůží zase vkusně oživí váš interiér. Nádech luxusu dodávají pelíšku také dvě držadla po stranách pelíšku, která jsou vyrobená z pravé kůže.

Rozměr: průměr pelíšku 40 cm

Barva: šedá s potiskem My Favourite Cat, hnědá držadla z pravé kůže