11e364e02ef1d474fc76d46166d136c7.svg  EU store           info@alpeti.cz   +420 724 108 182   86819f43cc55c247ee1f9bd675bd77b5.svg  WhatsApp           Sledujte nás    2481f5793d25e69da239dad19c2b9077.svg  8255e2c532ffbd49bd20026d2562cd90.svg

alpeti.cz jsou značkové a designové chovatelské potřeby pro psy a kočky. Ale také pro jejich majitele. Protože věříme, že spokojeni musí být všichni a také, že mít pejska nebo kočku přece neznamená vzdát se standardů, které ve svém životě vyžadujeme. U nás proto najdete krásné věci, se kterými se venku na procházce nebo u vás doma budete vy cítit skvěle a vaši miláčci budou spokojení...


Jak vzniklo alpeti.cz

Máme kočku!

Psal se leden 2015. Byla zima, sníh a na nás přes internet a Psího detektiva mňoukla tahle kočka. Prý že se ztratila a když se nenajde majitel, pošupajdí do útulku. Byla to láska na první pohled a tak místo do útulku šupajdila k nám domů. Dostala jméno Smokee. A od té doby máme kočku.


Dostali jsme nápad!

No jo, jenže ona taková kočka má taky svoje kočičí potřeby, že jo. Chodí někam na záchod. Musí si někde brousit drápky. Co jíst, aby to bylo kvalitní? Jaké stelivo do záchodu je to nejlepší? Spousta otázek v životě s kočkou a žádné odpovědi. A my s hrůzou zjišťovali, že je to pořádný oříšek sehnat fakt moderní a pěknou kočičí výbavu!


Otevřeli jsme e-shop! 

A pak to přišlo! Ten nápad! Ta myšlenka! Vždyť přece když problém s designovým a kvalitním vybavením řešíme my, určitě ho bude řešit i někdo další! A do měsíce jsme otevřeli e-shop alpeti.cz s designovými potřebami pro kočky. A taky pro pejsky. Ale hlavně tedy pro vás, kdo to doma máte rádi hezký.


To jsme my dnes...

Veronika je duší alpeti.cz. A pokud s námi budete mluvit nebo si budeme psát, bude to právě Veronika, kdo si s vámi bude povídat na druhé straně drátu. Kromě komunikace s vámi má pod palcem také výběr těch nej- vychytávek ze světa zvířat a moderního bydlení. Pečlivě dbá nejen na design, ale i na kvalitu všech výrobků a díky tomu u nás nekvalitní kousky nenajdete. V neposlední řadě také dohlíží na to, aby vaše objednávky byly vyřízeny v pořádku a včas. A s láskou.

Viktor dává alpeti.cz grafickou podobu a tvář. Taky se stará o všechny ty technické a „ajtý“ záležitosti. A aby toho nebylo málo, bere čas od času do ruky foťák a to se pak dějou krásný fotky!

Společně se pak staráme, abyste se u nás cítili krásně. Abyste se k nám rádi vraceli pro věci, které jinde nenajdete. Abyste k nám chodili za kvalitou, za designem i za naší láskyplnou péčí. Protože to je přesně to, co u nás najdete.


Jsme alpeti.cz.

Obchod pro kočky a psy, co mají styl.

Napsali o nás