Kartonové škrabadlo pro kočku

Jste šťastným majitelem čtyřnohého chlupáče. Jenže dříve či později si váš miláček začne brousit drápky o vaše kožené křeslo, o pohovku nebo o nábytek. Stejně jako my lidé si potřebujeme stříhat nehty, kočky si potřebují zkracovat a brousit drápky a je to naprosto přirozené chování. Ale proč to musí dělat zrovna o naše oblíbené kusy nábytku, které se díky tomu ničí?! A navíc běžně dostupná škrabadla na trhu nejsou zrovna designové kousky pro váš interiér...

Nezoufejte, naštěstí pro vás máme řešení :-) Pořiďte vaší kočičce designové kartonové škrabadlo! Je skutečně mnoho dobrých důvodů, proč si pořídit právě toto škrabadlo.

Design a vzhled: Toto kartonové škrabadlo má zkrátka šmrnc. Je stylové a moderní a můžete si ho naprosto s přehledem položit třeba doprostřed místnosti, vždy a všude bude vypadat bezkonkurenčně skvěle. Je dostupné v několika barevných provedeních nebo vám vyrobíme potisk na přání. 

Kvalita: U kartonového škrabadla velmi záleží na použitém kartonu. Příliš měkký a tenký se rychle vytrhá a nebude dostatečně abrazivní pro kočičí drápky. Pro výrobu tohoto škrabadla byl karton pečlivě vybrán na základě mnoha prototypů a "ostrých testů". Výsledkem je škrabadlo z kartonu s tou správnou pevností i tuhostí, čímž je zaručena jak funkčnost, tak i dostatečná odolnost tohoto kartonového škrabadla. Je ručně lepené zdravotně nezávadným potravinářským lepidlem.

Multifunkčnost: Když si vaše kočka zrovna nechce brousit drápky, stane se rázem ze škrabadla odpočívadlo. Díky oblému tvaru škrabadla si zde bude vaše kočka velice ráda hovět. Průřezy uprostřed osmičkového škrabadla slouží zároveň jako výborné skrýše, které kočičku lákají k prozkoumávání :-)

Nabídku kartonových škrabadel najdete v našem eshopu.

 

Odběr novinek