Designové kartonové škrabadlo Osmička - bílá

Stylové a kvalitní designové kartonové škrabadlo pro kočky, které je vhodné do moderního interiéru. Kočky ho milují také jako odpočívadlo a během svých kočičích hrátek. Škrabadlo je oboustranné a po opotřebení tak stačí jenom otočit. Je dostatečně stabilní, pevné a rozměry vhodné také pro velké kočky.    více

Cena vč. DPH: 2 590 Kč
Na objednávku Kontaktovat prodejce
Výrobce: karton design karton design
Popis

Designové kartonové škrabadlo Osmička - bílá

Stylové a kvalitní designové kartonové škrabadlo pro kočky, které je vhodné do moderního interiéru. Kočky ho milují také jako odpočívadlo a během svých kočičích hrátek. Škrabadlo je oboustranné a po opotřebení tak stačí jenom otočit pro zdvojnásobení jeho živostnosti. Díky své velikosti, použitému materiálu a preciznímu zpracování je vhodné i pro skutečně velké kočky! 

  • kvalitní karton a zpracování pro dlouhou životnost
  • kočky přirozeně milují karton a věci z kartonu
  • vlnitý a oblý tvar vhodný také jako odpočívadlo
  • oboustranný design pro dlouhou životnost
  • otvory pro kočičí hry - skrýše pro hračky apod.

Škrabadlo je pečlivě vyrobeno z kvalitního kartonu, který dlouho odolá kočičím drápkům a přitom je zcela funkční pro jejich broušení. U tohoto kočičího škrabadla se nemusíte bát, že je kočka za chvíli vydrápe a rozcupuje nebo že by naopak poškodilo kočičí drápky. Tvrdost použitého kartonu je zkrátka tak akorát a je perfektně zvolena právě pro kočičí drápky. Škrabadlo je navíc designováno jako oboustranné - jakmile tedy bude z jedné strany opotřebené, stačí ho jednoduše otočit a vypadá zase jako nové.

Zvlněný tvar škrabadla je nejen designovým prvkem, který vkusně osvěží váš interiér, ale je také atraktivní pro kočky. Ty proto rády využívají prohlubeň jako kočičí odpočívadlo.

Dva otvory ve škrabadle a malá štěrbina pod ním je ideální pro kočičí hry: kočky v nich mohou packou lovit hračky apod.

Bočnice tohoto kočičího škrábadla jsou v lesklém bílém provedení, což dodává vašemu interiéru skutečnou designovou čistotu.

Díky kvalitnímu zpracování a pečlivě vybranému použitému materiálu je vhodné i pro velké kočky.

Přečtěte si o výhodách kartonových škrábadel pro kočky v naší recenzi

Materiál a výroba

Ruční výroba těchto škrabadel v malé dílně v Králově Dvoře zaručuje preciznost zpracování. Všechny materiály jsou atestované a zdravotně nezávadné. Vlnitá lepenka splňuje certifikaci Forest Stewardship Council®. Škrabadlo je zcela ekologické a 100% recyklovatelné.

Škrábadlo je vyrobeno z kvalitního a silného papírového kartonu formou vrstvení. Vrstvený karton má velkou nostnost, pevnost, drží teplo. Zároveň je jemný, bezpečný a šetrný ke kočičím drápkům během jejich obrušování. Ke slepení je použito zdravotně nezávadné lepidlo. Bočnice jsou z bílého kartonu pro docílení čistého designu.

Rozměry D / Š / V

80 x 34 x 16,5 cm